loader image
Citroen C5 2001-2008: Ремонт та технічне обслуговування

Citroen C5 2001-2008: Ремонт та технічне обслуговування

Ремонт Сітроен С5 і Сітроен С5 Брейк

У цьому посібнику докладно розглянуті пристрій автомобілів Сітроен С5 і Сітроен С5 Брейк, в кузовах універсал і хетчбек, що зійшли з конвеєра протягом 2001-2008 р., оснащених дизельними двигунами об’ємами 2-2,2 л, і бензиновими об’ємами 3 л.

Citroen C5 2001-2008: Ремонт та технічне обслуговування

Ця книга містить вичерпну інформацію про влаштування автомобілів марки Сітроен С5, в ньому докладно розповідається про процедури поточного технічного обслуговування, у тому числі щотижневої діагностики. Дано докладні покрокові інструкції з діагностики проблем, що часто зустрічаються, і описані найбільш оптимальні шляхи їх вирішення. Багато проблем здаються непереборними без допомоги професіоналів, але далеко не завжди так, і дуже часто можна обійтися своїми силами. У книзі описується процедура діагностики, контролю, ремонту та обслуговування гальмівної системи автомобіля. Описано найважливіші аспекти ремонту паливної системи. Докладно розписано процес регулювання та ремонту двигуна.

Для пошуку та вирішення проблем з електроустаткуванням є докладні схеми та дано інструкції щодо спрощеного знаходження ключових елементів. Є якісні ілюстрації з докладними поясненнями.

Рекомендації та інструкції, наведені в цьому посібнику, нададуть автовласнику неоціненну допомогу при підготовці до техогляду та спілкування з персоналом автосервісів. Також інформація у цій книзі допоможе самостійно здійснити ремонт, якщо немає можливості звернутися до професіоналів. Посібник розділено на кілька розділів, таких як посібник з експлуатації, поради з технічного обслуговування, а також докладні кольорові електросхеми.

Крім рядових автовласників, це керівництво буде корисно персоналу автосервісів і станцій технічного обслуговування, що спеціалізуються на ремонті автомобілів Сітроен.

Рік виконання: 2009
Автор: М. Рендалл
Жанр: посібник з експлуатації, посібник з ремонту
Видавництво: Алфамер Паблішинг
ISBN: 978-5-93392-170-7
Формат: Pdf
Кількість сторінок: 412
Якість: Відскановані сторінки
Мова авто-книги : Руська

Нажмите для доступа к М.-Рэндалл-Citroen-C5-Ремонт-и-техническое-обслуживание-2009.pdf