loader image
Комп'ютерна діагностика автомобіля

Комп’ютерна діагностика автомобіля

Комп’ютерна діагностика автомобіля в Києві

Комп’ютерна діагностика двигунів Peugeot, Citroen і Mitsubishi. Якісна діагностика авто також дозволить повністю дізнатися, в якому стані знаходяться вузли і агрегати, чи вносилися зміни в конструкцію транспортного засобу, а також розповість все про реальний пробіг машини, що особливо актуально при купівлі вживаного авто у незнайомого продавця.

Офіційні запчастини та витратні матеріали. Гарантія на роботи і запчастини. Онлайн запис! Консультація майстра по телефону, телефонуйте:

(067) 120-32-32
(067) 232-23-63


Визначення джерела несправності

Зворотною стороною цієї тенденції стало зростання кількості збоїв електроніки. Трапляється, що транспортний засіб виявляється знерухомлених через перегоріли лампочки. Пошук причин появи помилок неможливий без комп’ютерної діагностики автомобіля. Тільки так можна зі стовідсотковою точністю визначити джерело поломки.

«СК Автогруп» готовий провести діагностику:

двигуна,
трансмісії,
підвіски
систем допомоги водієві.

При проведенні робіт використовуються дилерські сканери і останні версії програмного забезпечення.

«Заливка» оновлень

Через високу конкуренцію виробники транспортних засобів нерідко виводять на ринок «сирі» моделі. Поспіх приводить до того, що машини продають з «родовими травмами». Усувають їх вже в процесі експлуатації за допомогою відкличні кампаній або в ході планового технічного обслуговування. В основному неполадки стосуються роботи електроніки.

Ось тут-то і необхідно дилерську діагностичного обладнання. З його допомогою «заливаються» останні версії програмного забезпечення. Кустарні сканери і ПО не дозволять усунути несправності. У їхніх власників просто немає доступу до баз автовиробників.

Подібним чином «лікували» збої в роботі двірників машин одного з німецького концерну. Усували проблеми з електронною педаллю газу і настройками рульової системи на автомобілях японського виробника. Ще однією перевагою дилерських інструментів є те, що працювати з ним можна хоч в Києві, хоч в Броварах. Для завантаження оновлень потрібно лише підключення до інтернету.

Комп’ютерна діагностика автомобіля

Скидання помилок за допомогою кустарних пристроїв для комп’ютерної діагностики автомобіля не дозволить усунути несправність. Це тільки замаскують її, ускладнивши пошук для фахівців, попереджають експерти «СК Автогруп».