loader image
Ремонт двигателя Киев СК Автогруп

Ремонт двигуна Київ СК Автогруп

Наша компанія «СК Автогруп» не тільки надає послугу ремонту двигунів Peugeot, Citroen і Mitsubishi в Києві, а й здійснює діагностику. Наші фахівці гарантують якість робіт, а вартість ремонту ДВС приємно вас здивує. Не має значення тип транспорту використовується паливо, якісний ремонт серця вашого авто отримає максимальний догляд і буде приведено в найкращий стан.

Коли автомобіліст чує сторонні звуки у власному авто — це сигнал про серйозні проблеми. Ремонт двигунів в Києві є досить гостре питання, оскільки в столиці є проблема з частими пробками. Якщо проігнорувати подібний індикатор проблем в силовому агрегаті, він може перестати працювати в будь-який момент. Підсумком цього стане евакуація, а в окремих випадках і штраф через що ціна на ремонт двигуна істотно зростає. Це додаткові витрати, тому подбати про центральний вузлі власного транспортного засобу необхідно заздалегідь.

Ми можемо виконати якісний капітальний ремонт двигуна, оскільки у нас є все необхідне:

  • Кваліфіковані фахівці;
  • Сучасне обладнання;
  • Запас запчастин;
  • Великий досвід робіт з різними авто.

 

П’ять причин замовлення капремонту двигунів у фахівців нашого сервісу

Часто власники авто хочуть відразу дізнатися у скільки їм обійдеться лагодження двигуна. Важливо розуміти, що відповідь на питання: скільки коштує ремонт двигуна в Києві багато в чому залежить від стану самого двигуна. Легкий ремонт, заміна вузлових деталей, капітальний ремонт — все це вимагає різного підходу, ресурсів і праці, тому вартість відрізняється для кожного конкретного випадку. Тільки маючи максимальної інформацією про стан двигуна можна говорити про які-небудь цифри. З цієї причини ми проводимо діагностику, на основі результатів якої можна говорити про необхідні витрати.

Клієнти обирають нас і радять своїм знайомим з кількох причин:

Адекватна ціна ремонту двигуна. У нас ви зможете отримати високоякісні послуги за мінімальною вартістю. Ми налаштували справу так, щоб забезпечити надання ремонту двигуна за доступною ціною. Для того, щоб знизити собівартість роботи зі збереженням і навіть збільшенням підсумкового якості були розроблені механізми використання суміжних ресурсів.
Точна діагностика двигуна. Тільки розуміючи корінь проблеми можна гарантувати її повне усунення. Наші фахівці не просто визначають конкретне джерело проблеми, але також оцінюють рівень зносу окремих вузлів двигуна. Такий підхід дозволяє попередити швидке виникнення нових серйозних проблем за рахунок своєчасної заміни елементів, стан яких близький до аварійного.


Використання запчастин від оригінального виробника. У нас ви можете придбати тільки «рідні» деталі. Хороша новина в тому, що їх використання входить в ціну ремонту двигуна, а операція проходить по чеку відокремленої статтею. Це відкриває клієнтам можливість не просто отримати гарантію, але також ознайомитися з сертифікатами якості, проконтролювати достовірність запчастин.


Широкий профіль робіт. Незалежно від моделі транспорту, використовуваного ним палива, країни виробника та інших параметрів, ми проведемо ремонт однаково якісно і швидко. Забудьте про відмови в ремонті через пробігу авто або року випуску — ми полагодимо будь-який двигун.
Консультації професіоналів. Всі клієнти можуть розраховувати на отримання у нас рекомендацій з питань у сфері ремонту та експлуатації авто. Ми завжди доступні для особистих зустрічей, телефонних розмов і зв’язку за допомогою інтернету. Кваліфікація наших фахівців дозволяє максимально швидко оцінити ситуацію, а також визначити причину поломки. Таким чином, ви отримуєте рішення проблемної ситуації максимально швидко.