loader image
Ремонт тормозной системы

Ремонт гальмівної системи

Безпека водіння, і управління автомобіля в цілому, безпосередньо залежить від справності гальмівної системи. У разі підозри на несправність необхідно відразу ж проводити діагностику і комплекс заходів щодо усунення. Небезпека несправної гальмівної системи складно переоцінити, від неї безпосередньо залежить життя водія і пасажирів.

Ознаки несправності гальмівної системи, в разі виявлення яких необхідно терміново звернутися в сервіс:

ослаблення ефективної роботи гальма стоянки
падіння ефективності роботи гальм
нерівномірність зносу гальмівних колодок
«Провали» або «подпружіністость» педалі при гальмуванні
скрипи або інші дивні звуки під час гальмування
В СТО «SK Autogroup» проводиться якісна діагностика і ремонт гальмівної системи автомобіля. Застосування сучасного обладнання, великий досвід майстрів і постійна наявність усіх необхідних деталей для заміни забезпечують якісну роботу в максимально стислі терміни.

Ремонт гальмівної системи
Проточка дисків

Причини необхідності ремонту гальмівної системи
Ремонт гальмівної системи необхідний при виявленні будь-яких несправностей в роботі транспортного засобу. Якщо в процесі експлуатації автомобіля ви помітили:

машина відхиляється від траєкторії під час гальмування. Це може означати, що вийшов з ладу механізм одного з коліс, або зносилися колодки одного колеса. В такому випадку в нашому центрі ваш автомобіль чекає заміна гальмівного циліндра, а також заміна колодки, що зазнала стирання;
виникає вібрація керма або гальмівної педалі. Можливою причиною даної несправності може бути нерівномірне стирання гальмівних дисків. У такому випадку необхідна заміна гальмівних дисків автомобіля;
збільшується шлях гальмування;
проблеми з педаллю гальмування — вона занадто «мягкаliя», провалюється або туго натискається. Існує кілька причин, які можуть викликати дані неполадки — знос деталей, потрапляння повітря в систему або витік гальмівної рідини. У нашому СТО ваш транспорт отримає заміну всіх необхідних деталей і прокачування системи;
нагріваються гальмівні барабани.
Це не повний список ознак, які можуть свідчити про несправності гальм, і, якщо ви виявляєте будь-який з цих ознак, необхідно терміново звернутися в СТО для діагностики і ремонту гальмівної системи.

Ремонт гальмівної системи в СТО «SK Autogroup»

В нашій станції технічного обслуговування ви зможете отримати ремонт і заміну різних частин гальмівної системи.

Заміна гальмівної рідини;
Заміна гальмівних дисків;
заміна колодок ручника.

Гальмо стоянки автомобіля повинен утримувати його на ухилі до 23% при зміщенні важеля приводу на 4-5 зубів вгору. Якщо цього не відбувається, необхідно регулювати стояночную гальмівну систему. У нас ваш автомобіль чекає заміна тросів ручника і повна налагодження гальмівної системи.

Також у нас проводиться заміна гальмівних циліндрів і колодок, заміна гальмівних барабанів і заміна супортів, а також заміна гальмівних трубок і шлангів і загальна налагодження гальмівної системи.

Крім того, наші майстри здійснюють прокачування гальмівної системи, загальну налагодження і налаштування, забезпечуючи власникам автомобіля безпеку під час гальмування, як звичайного, так і екстреного.