loader image
Ремонт подвески авто Киев СК Автогруп

Ремонт підвіски

Команда досвідчених фахівців, від нашого автосервісу, здатна надати кваліфіковану допомогу з обслуговування та ремонту ходової частини автомобіля.

Ходова частина автомобіля це конструкція, яка складається з задньої, а так само передньої підвіски і коліс. В процесі експлуатації ходова частина постійно відчуває змінні навантаження і піддається зносу. Своєчасний і регулярний огляд і ремонт ходової частини авто позбавить вас від клопоту на дорозі.

Ремонт ходової частини автомобіля в Києві

Діагностика, ремонт і технічне обслуговування Ремонт Peugeot, Citroen і Mitsubishi це наша спеціалізація, ми надаємо широкий спектр послуг за прийнятною вартістю за допомогою сучасного обладнання і досвідчених майстрів.

Перші ознаки несправності ходової:

Поява стуку під час руху автомобіля.
Кидання автомобіля з боку в бік.
Довгий розгойдування кузова після проходження повороту або нерівностей на дорозі.
Сторонній шум або стукіт при обертанні рульового колеса.
Вільний хід рульового колеса.
Сторонній шум, під час повороту або під час розгону або коли машина рушає з місця.
Ремонт ходової частини авто складається з трьох основних етапів:
Комп’ютерна діагностика та візуальний огляд.

Діагностика підвіски і візуальний огляд дозволяє оцінити технічний стан амортизаторів, пружин, опорних чашок. Здійснюється перевірка люфтів в кульових опорах, рульових наконечниках, Шрусах, а також перевірка стану сайлентблоков, підшипників маточин, гальмівних колодок, дисків, барабанів, шлангів та інших деталей і вузлів ходової частини автомобіля.

Визначення обсягу робіт на підставі показань приладів і огляду.

Після виявлення всіх несправностей з визначенням їх причин, фахівець оцінює обсяг майбутніх робіт по усуненню несправностей, розписує їх послідовність і розраховує вартість робіт і послуг.

Усунення виявлених і прихованих несправностей і неполадок.

Після узгодження всіх етапів робіт і вартості послуг, фахівці приступають до ремонтно-відновлювальних робіт, здійснюючи ремонт підвіски.

Ремонт передньої підвіски автомобіля

Передня і задня підвіска автомобіля, це досить складний механізм, що складається із запчастин і механізмів, які є сполучною ланкою між кузовом і дорогою. Багато хто може навіть не замислюватися про те, що саме від неї може залежати ваша безпека на дорозі. Згодом механізми зношуються, в залежності від якості доріг, довкілля та інших факторів, експерти відзначають, що автомобіль найчастіше страждає від виходу з ладу підвіски, а заміна окремих комплектуючих або ремонт підвіски авто — це лише питання часу. Основні моменти виходу з ладу передньої і задньої підвіски:

Основні показники виходу з ладу підвіски (передній і задній):
Автомобіль розгойдується під час гальмування.
На поворотах з’являється сильна вібрація.
Спостерігається нехарактерний стук або шум підвіски.
На поворотах машина видає скрип і свист.

Для виявлення поломки, а так само переконатися в тому, що причина прихована саме в підвісці, наші фахівці оглядають автомобіль і проводять діагностику, на підставі показників якої, зможуть гарантовано розповісти який ремонт необхідно зробити. Якщо ремонт не має сенсу, фахівець вас обов’язково доведе до відома. У разі необхідності, відновлювально — ремонтні роботи передньої і / або задньої підвіски в нашому автосервісі проводяться оперативно і якісно завдяки технічному обладнанню, сучасним інструментам і багатому досвіду наших фахівців. Довірте ремонт ходової частини професіоналам.

Ремонт підвіски автомобіля довірте фахівцям

Задня і передня підвіска автомобіля, це досить складний механізм, який на сучасних автомобілях управляється бортовим комп’ютером, тому якісно виконати діагностику підвіски і виявити всі несправності, представляється можливим, тільки за допомогою сучасного обладнання в спеціалізованому автосервісі.

Київський автосервіс «СК Автогруп» пропонує своїм клієнтам якісне обслуговування за доступною вартості. Досвідчені автомеханіки, сучасне обладнання і наявність укомплектованих боксів, дозволяє нам виконати всі ремонтно-відновлювальні роботи точно в строк і на професійному рівні.

Основні переваги нашого автосервісу:

Досвідчені і компетентні майстра, з великим досвідом роботи.
Сучасне обладнання.
Використання тільки оригінальних запчастин.
Оперативні терміни виправлення несправностей.
Гарантія на всі виконані роботи.
Прийнятна вартість, гідне обслуговування.

Якщо ви підшукуєте, де зробити ремонт задньої підвіски в Києві, то ми готові запропонувати свої послуги по відновленню та ремонту, ми знаємо, як виправити несправності на вашому авто. Гарантуємо технічне обслуговування на високому рівні, тому що для нас важливий позитивний результат і позитивні відгуки наших клієнтів.

Ходова частина автомобіля гарантує безпеку автомобіля, його стійкість і маневреність. Дуже важливо при перших ознаках, указ