loader image

Ремонт гальмівної системи

Гальмівна система одна з важливих складових безпеки автомобіля і призначена для зниження швидкості руху і повної зупинки. Справність гальмівної системи в Києві, з досить динамічним рухом, дуже актуальна. І ціна змісту в справності гальмівної системи непорівнянна з наслідками виходу її з ладу. Також вона утримує автомобіль від мимовільного руху під час стоянки.

Заміна гальмівних колодок — залежить від ступеня їх зносу і при появі вищить шуму при натисканні педалі слід негайно звернутися до фахівців. Гальмівні колодки створюють опір за рахунок сили тертя і відповідно стерта гальмівна колодка в значній мірі позначається на ефективності гальмування. Також слід розуміти, що не проведена вчасно заміна колодок призводить до пошкодження гальмівних дисків, барабанів і інших елементів системи. Слід пам’ятати, що після заміни колодок необхідно уникати різкого гальмування.

Заміна гальмівних дисків — проводиться при їх значному зносі або частковому руйнуванні. Слід пам’ятати, що диски необхідно міняти в парі, незалежно від стану другого, заміна одного диска призводить до нерівномірного роботі гальмівної системи і відведенню машини в сторону при гальмуванні.

Проточка гальмівних дисків — потрібно при нерівномірному зносі їх робочих поверхонь. Основний прояв цієї несправності полягає в битті рульового колеса і педалі гальма під час гальмування. Після проточки рекомендується уникати екстреного гальмування протягом 50 км., А також слід уникати попадання в калюжі.

Ремонт супорта — проводиться при розриві герметичних ущільнень (манжет) або виходу з ладу його поршневої системи. При виявленні за дзеркалі циліндрів подряпин, відколів і корозії супорт заміняться в зборі.

Ремонт ABS — виробляють при виході з ладу датчиків тиску, колісних датчиків, електронного блоку управління і інших елементів системи. При появі несправності в ABS на панелі приладів загоряється індикатор сповіщає про несправності.