loader image
Ремонт зчеплення

Ремонт зчеплення

Однією із затребуваних послуг автотехцентру «СК Автогруп» є ремонт зчеплення. Для проведення цієї процедури ми використовуємо високотехнологічне обладнання та найякісніші запчастини. При цьому у нас працюють досвідчені механіки, які пройшли навчання в спеціалізованих центрах і здатні вирішити завдання будь-якої складності.

Коли потрібний ремонт зчеплення

Існує кілька ознак, при появі яких варто задуматися про відвідини станції технічного обслуговування. До них відноситься:

Рух машини ривками. В такому випадку слід перевірити маховик, а також маточини веденого вала.
Авто не набирає швидкість при збільшенні оборотів двигуна. Подібна проблема може бути обумовлена ​​несправної дефрагментарной пружиною або зміною геометрії маховика.
Шум зчеплення на холостому ходу. Причина може ховатися в зношеному підшипнику або деформованої пружини диска.
Гул при вичавленому зчепленні. Виною тому може бути ослаблення кріплень двигуна. Іноді до подібних проблем призводить пошкодження натискного диска, поломка маховика.
Зчеплення повністю не вимикається. Для відновлення його працездатності досить виконати очистку веденого вала від масла. Якщо це не подіє, тоді може знадобитися ремонт циліндра зчеплення.

Діагностувати несправність автомобіля і визначити причину поломки можна тільки за допомогою високоточної апаратури. Щоб не допустити виникнення більш серйозних проблем, звертайтеся в сервісний центр відразу після виявлення перших сигналів.

5 ознак несправного зчеплення

Деформація натискного диска.
Надмірний знос шліців веденого вала.
Поломка демпферних пружин.
Дефект вилки зчеплення.
Пошкодження веденого диска.

Для вирішення подібних проблем досить виконати заміну циліндра зчеплення. Без адекватного ремонту нешкідлива несправність може спричинити за собою вихід з ладу важливих систем автомобіля.

Професійна допомога при заміні диска зчеплення

Якщо ви не хочете погіршити ситуацію, не намагайтеся самостійно відремонтувати машину. У такій справі необхідно розуміти, як влаштовані механізми і вузли транспортного засобу. Розумніше буде довірити цю роботу досвідченим фахівцям компанії «СК Автогруп». Наші співробітники мають в розпорядженні необхідні інструменти і запчастини, завдяки чому зможуть оперативно усунути будь-які несправності.

У процесі ремонту зчеплення механікам доводиться виконувати цілий ряд операцій. Щоб відновити його функції, потрібно повністю розібрати корпус. У цьому питанні важливо грамотно усунути поломку, почистити механізм і правильно зібрати конструкцію.

При зверненні в наш автосервіс кожен клієнт може розраховувати на індивідуальний підхід, швидке проведення ремонту та бездоганне обслуговування. Щоб дізнатися ціну заміни зчеплення, перейдіть у відповідний розділ сайту або зв’яжіться з менеджером компанії по телефону.