loader image

Увага! Якщо ви ремонтуєте у нас-діагностика у подарунок

Автосервіс Mercedes в місці Київ

Автосервіс SK-Autogroup надає послуги, які здійснюються за допомогою новітніх технологій та комп'ютерних програм, що дозволяють грамотно та професійно підійти до ремонту транспортного засобу. 

Ми працюємо більше 10 років!

Автосервіс Мерседес Київ

Автосервіс Mercedes від SK-Autogroup в місці Київ допоможуть здійснити слюсарний та кузовний ремонт, профілактику та ремонт двигуна,  будь-яких моделей машин будь-якої комплектації. Техцентри столиці використовують лише сертифіковані запчастини та витратні матеріали. Організації, що надають весь спектр послуг з ремонту та обслуговування автомобілів, знаходяться в різних районах Києва і дозволяють вибрати найбільш зручний автосервіс, розташований поряд з будинком або роботою, що відповідає всім вимогам щодо якості роботи. В автосервісах є постійна система знижок, проводяться різноманітні акції для клієнтів, а також гарантується на ремонт.

Наші Послуги

Professional Services

Діагностика Mercedes

Проводимо загальну діагностику стану Mercedes за допомогою сертифікованих приладів. Як кажуть лікарі: правильно поставлений діагноз – це вже половина успіху

Ремонт Підвіски Mercedes

Ремінь газорозподільного механізму (ГРМ) забезпечує гнучке з’єднання між розподілвалом і коленвалом, а також відкриття та закриття клапанів синхронно з дією поршнів.

Ремонт Гальмівної Системи Mercedes

Гальмівна система Mercedes одна з важливих складових безпеки автомобіля і призначена для зниження швидкості руху і повної зупинки

Ремонт Двигуна Mercedes

Наші фахівці гарантують якість робіт, а вартість ремонту ДВС приємно вас здивує

Заміна Масла Двигуна Mercedes

Цю процедуру необхідно регулярно виконувати, щоб Ваш автомобіль залишався у відмінній формі

Заміна Ременя ГРМ Mercedes

Ремінь газорозподільного механізму (ГРМ) забезпечує гнучке з’єднання між розподілвалом і коленвалом

Що кажуть Наші клієнти

Відгуки

Льоша, спасибі тобі, рекомендую! Якісна обслужка авто. Багато чого цікавого порекомендували і зробили. Після чого продав обидві машини, які перевірялися на офіційному СТО і проблем не знайшли.

Юрий Хлюстин Водій

Хлопці молодці. Роблять тільки те, що треба і нічого зайвого. Об’єктивна діагностика, швидкий ремонт ціни правильні та запчастини надійні підбирають. Робив тут SantaFe 2.0 TDI 2013 року та KIA K5 LPI 2012 року.

Yurii Stovbun Водій

    Як нас знайти

    М. Київ (Лівий Берег) Харківське Шосе, 48