Гальмівна система одна з важливих складових безпеки автомобіля і призначена для зниження швидкості руху і повної зупинки. Справність гальмівної системи в Києві, з досить динамічним рухом, дуже актуальна. І ціна змісту в справності гальмівної системи непорівнянна з наслідками виходу її з ладу. Також вона утримує автомобіль від мимовільного руху під час стоянки.

Заміна гальмівних колодок – залежить від ступеня їх зносу і при появі вищить шуму при натисканні педалі слід негайно звернутися до фахівців. Гальмівні колодки створюють опір за рахунок сили тертя і відповідно стерта гальмівна колодка в значній мірі позначається на ефективності гальмування. Також слід розуміти, що не проведена вчасно заміна колодок призводить до пошкодження гальмівних дисків, барабанів і інших елементів системи. Слід пам’ятати, що після заміни колодок необхідно уникати різкого гальмування.

Заміна гальмівних дисків – проводиться при їх значному зносі або частковому руйнуванні. Слід пам’ятати, що диски необхідно міняти в парі, незалежно від стану другого, заміна одного диска призводить до нерівномірного роботі гальмівної системи і відведенню машини в сторону при гальмуванні.

Проточка гальмівних дисків – потрібно при нерівномірному зносі їх робочих поверхонь. Основний прояв цієї несправності полягає в битті рульового колеса і педалі гальма під час гальмування. Після проточки рекомендується уникати екстреного гальмування протягом 50 км., А також слід уникати попадання в калюжі.

Ремонт супорта – проводиться при розриві герметичних ущільнень (манжет) або виходу з ладу його поршневої системи. При виявленні за дзеркалі циліндрів подряпин, відколів і корозії супорт заміняться в зборі.

Ремонт ABS – виробляють при виході з ладу датчиків тиску, колісних датчиків, електронного блоку управління і інших елементів системи. При появі несправності в ABS на панелі приладів загоряється індикатор сповіщає про несправності.

💰 Цены на работы СТО?

Техническое обслуживание автомобиля:
Замена масла двигателя – 300 грн,
Замена ремня ГРМ от 2500 грн

🔥 Ремонт двигателя

Сколько стоят работы по двигателю?
Головка блока снять/установить – 3500 грн,
Головка блока разобрать/собрать от 3000 грн,
Двигатель снять/установить от 8000 грн

✅ Есть ли ремонт тормозной системы?