Ремонт двигуна. Двигун зняти-установити

Поважають себе майстерні ніколи не вимагатимуть від своїх клієнтів самостійно знайти запчастина, у них є свої надійні і перевірені постачальники

Двигун кожної машини не вічний, він, як то кажуть, є “серцем” Вашого авто, і поступово ‘старіє’ і починає хандрити. Неминуче настає час, коли з’являється підвищена галасливість, стуки, різке збільшення витрати масла з характерним сизим димом вихлопу, нестійкою роботою і поганим запуском.

Час ремонту двигунів залежить від багатьох факторів, але в основному, від пробігу Вашого автомобіля. У більшості машин цей час залежить від надійності конструкції двигуна і умов його експлуатації. Пробіг автомобілів вітчизняного виробництва, в середньому, становить 150 тисяч кілометрів, а у більшості іномарок, він складаємо 250 тисяч кілометрів і більше. Професійний ремонт двігетелей дуже дорогий з складний! Перш ніж затівати ремонт двігетелей, подивіться на ціни двигунів з малим пробігом, які можна замовити або купити на розбиранні.

Природно так само відчутно на роботу двигуна позначаються умови його експлуатації. У тих місцях, де панує жаркий клімат, воно може скоротитися мало не вдвічі, а при спокійній їзді по хорошим догогам цей час значно збільшується в порівнянні з міською експлуатацією. Крім того, на терміні служби мотора дуже сильно позначається якість збірки і своєчасність технічного обслуговування двигуна. Застосування невідповідних масел і неякісних фільтрів ‘вбиває’ ваш автомобіль. Ні в якому разі не слід економити на автомобільному маслі, в кінцевому підсумку це може призвести до псування двигуна навіть на новому авто.

Mitsubishi двигуни 4М40 і 4D56, Пристрій, технічне обслуговування та ремонт

 

Comments for this post are closed.

💰 Цены на работы СТО?

Техническое обслуживание автомобиля:
Замена масла двигателя – 300 грн,
Замена ремня ГРМ от 2500 грн

🔥 Ремонт двигателя

Сколько стоят работы по двигателю?
Головка блока снять/установить – 3500 грн,
Головка блока разобрать/собрать от 3000 грн,
Двигатель снять/установить от 8000 грн

✅ Есть ли ремонт тормозной системы?